gepubliceerd op 3-2-2017

Art Rotterdam 2017

Art Rotterdam
9 / 12 februari
www.artrotterdam.com


Galeries

Eylem Aladogan - Fons Welters (Amsterdam, NL)
Juliaan Andeweg - Martin van Zomeren (Amsterdam, NL)
Mehraneh Atashi - Gabriel Rolt (Amsterdam, NL)
Olga Balema - Fons Welters (Amsterdam, NL)
Maria Barnas - Annet Gelink (Amsterdam, NL)
Melanie Bonajo - Akinci (Amsterdam, NL)
Felix Burger - Akinci (Amsterdam, NL)
Roger Cremers - Akinci (Amsterdam, NL)
Dina Danish - Barbara Seiler (Zürich, CH)
Constant Dullaart - Upstream (Amsterdam, NL)
Charlotte Dumas - andriesse eyck (Amsterdam, NL)
Maurice van Es - Gabriel Rolt (Amsterdam, NL)
Peggy Franck - Stigter van Doesburg (Amsterdam, NL)
Meschac Gaba - Lumen Travo (Amsterdam, NL)
Folkert de Jong - Fons Welters (Amsterdam, NL)
Klaas Kloosterboer - Ellen de Bruijne (Amsterdam, NL), Kristof de Clercq (Gent, BE)
Katrin Korfmann - Francis Boeske (Amsterdam, NL)
Marijn van Kreij - Barbara Seiler (Zürich, CH)
Joost Krijnen - Gerhard Hofland (Amsterdam, NL)
Germaine Kruip - Sofie Van de Velde (antwerpen, BE)
Gabriel Lester - Fons Welters (Amsterdam, NL)
Jean-Baptiste Maître - Martin van Zomeren (Amsterdam, NL)
Tine Melzer - Johan Deumens (Amsterdam, NL)
Lara de Moor - RonLangArt (Amsterdam, NL)
Otobong Nkanga - Lumen Travo (Amsterdam, NL)
Thierry Oussou - Ornis A. (Amsterdam, NL)
Amalia Pica - Stigter van Doesburg (Amsterdam, NL)
Florian & Michael Quistrebert - Juliètte Jongma (Amsterdam, NL)
Thomas Raat - Juliètte Jongma (Amsterdam, NL)
Michael Raedecker - GRIMM (Amsterdam, NL)
Janis Rafa - Martin van Zomeren (Amsterdam, NL)
Gino Saccone - Mieke van Schaijk (Den Bosch, NL)
Karen Sargsyan - Juliètte Jongma (Amsterdam, NL)
Wouter Venema - Rianne Groen (Rotterdam, NL)
Koen Vermeule - Borzo (Amsterdam, NL)
Evi Vingerling - Kristof de Clercq (Gent, BE)
Robbert Weide - Martin van Zomeren (Amsterdam, NL)
Tchelet Weisstub - Gabriel Rolt (Amsterdam, NL)

Projections

Sema Bekirovic - Stigter van Doesburg (Amsterdam, NL)
Catherine Biocca - PSM (Berlijn, DE)
Melanie Bonajo - Akinci (Amsterdam, NL)

Intersections

1646 (Den Haag, NL) - Olga Balema, Jeremiah Day, Helen Dowling, Rubén Grilo, Voebe de Gruyter, Sam Keogh, Frank Koolen, Marius Lut, Kianoosh Motallebi, Erkka Nissinen, Magali Reus, Ruti Sela, Fraser Stewart, Ola Vasiljeva, Dan Walwin, Robbert Weide
Bradwolf Projects (Amsterdam, NL) - Ruta Butkute
Framer Framed (Amsterdam, NL) - Tuan Mami
P/////AKT (Amsterdam, NL) - Johann Arens

Prospects & Concepts

Riet Wijnen

We Like art, Editions & Multiples

Otto Berchem - Ellen de Bruijne (Amsterdam, NL)
Femmy Otten - Fons Welters (Amsterdam, NL)
Maurice van Tellingen - Van den Berghe (Goes, NL)
Derk Thijs - P/////AKT (Amsterdam, NL)


TIJDENS ART ROTTERDAM

Persijn Broersen & Margit Lukács - Establishing Eden - Rotterdam CS

Germaine Kruip - A Possibility of an abstraction - Rotterdamse Schouwburg

Katharina Zdjelar - Dolf Henkes Prijs - TENT.