gepubliceerd op 31-1-2018

Art Rotterdam 2018

Art Rotterdam
8 / 11 februari 2018
www.artrotterdam.com


Residents en alumni

Juliaan Andeweg - Martin van Zomeren (Amsterdam)
Gijs Assmann - Nouvelles Images (Den Haag)
Tim Ayres - Roger Katwijk (Amsterdam)
Maura Biava - Caroline O'Breen (Amsterdam)
Catherine Biocca - PSM (Berlijn, DE) - Commonities
Maze de Boer - Tijdelijk Museum (Amsterdam) - Intersections
Melanie Bonajo - Akinci (Amsterdam)
Inez de Brauw - Vriend van Bavink (Amsterdam)
Sander Breure & Witte van Hulzen - tegenboschvanvreden (Amsterdam) - CinemaM cinema
Olga Chernysheva - Galerie Iragui (Moskou, RU)
Pauline Curnier Jardin - Ellen de Bruijne Projects (Amsterdam)
Charlotte Dumas - andriesse van eyck (Amsterdam)
Jakup Ferri - andriesse van eyck (Amsterdam)
Meschac Gaba - Lumen Travo (Amsterdam)
Marije Gertenbach - dudokdegroot (Amsterdam) - Commonities
Ceel Mogami de Haas - Juliètte Jongma (Amsterdam)
Jasper Hagenaar - Ornis A. (Amsterdam)
Folkert de Jong  - Fons Welters (Amsterdam)
Arthur Kleinjan - Ron Mandos
Klaas Kloosterboer - Ellen de Bruijne Projects (Amsterdam), Kristof de Clerq (Gent, BE)
Paul Kooiker - Zink (Seubersdorf in der Oberpflaz, DE)
Marijn van Kreij - Barbara Seiler (Zürich, CH)
Joost Krijnen - Gerhard Hofland (Amsterdam)
Kiki Lamers - Francis Boeke (Amsterdam)
Marius Lut - Billytown (Den Haag) - New Art Section
Jean-Baptiste Maitre - Martin van Zomeren (Amsterdam)
Monali Meher - Lumen Travo (Amsterdam)
Christine Moldrickx - Martin van Zomeren (Amsterdam)
Arkady Nasonov - Galerie Iragui (Moskou, RU)
Lucia Nimcová - Krokus Gallery (Bratislava, SK)
Ahmet Ögüt - Witte de With (Rotterdam) - New Art Section
Hans Op de Beeck - Ron Mandos (Amsterdam) - Projections
Lisa Oppenheim - Juliètte Jongma (Amsterdam)
Oscar Abraham Pabón - Martin van Zomeren (Amsterdam)
Amalia Pica - Stigter Van Doesburg (Amsterdam)
Annaïk Lou Pitteloud - Barbara Seiler (Zürich, CH)
Florian & Michael Quistrebert - Juliètte Jongma (Amsterdam)
Gino Saccone - Mieke van Schaijk (Den Bosch)
Sam Samiee - (re)D. Gallery (Antwerpen, BE) - CitizenM cinema
Sarah van Sonsbeeck - Annet Gelink (Amsterdam)
Nicoline Timmer - andriesse van eyck (Amsterdam)
Nora Turato - Juliètte Jongma (Amsterdam)
Marianne Veirø - Ellen de Bruijne Projects (Amsterdam)
Sarah Verbeek - Annet Gelink (Amsterdam)
Koen Vermeule - Borzo (Amsterdam)
Ronald Versloot - Maurits van de Laar (Den Haag)
Evi Vingerling - tegenboschvanvreden (Amsterdam), Kristof de Clerq (Gent, BE)
Anne de Vries - Martin van Zomeren (Amsterdam) - Open Air / cinemaM cinema
Dan Walwin - Kunstfort vijfhuizen (Vijfhuizen) - Intersections
Robbert Weide - Martin van Zomeren (Amsterdam)
Roman Wolgin - Stigter Van Doesburg (Amsterdam)
Sylvie Zijlmans & Hewald Jongenelis - andriesse van eyck (Amsterdam)
Ton Zwerver - C&H Gallery (Amsterdam)


NN Group Art Award stand

Pauline Curnier Jardin - Ellen de Bruijne Projects (Amsterdam)
Sam Samiee - (re)D. Gallery (Antwerpen, BE)


Prospects & Concepts - Mondriaan Fonds toont talent

Riley Harmon, Naïmé Perrette, Sam Samiee


Elders in Rotterdam

'Media fragments and Landscapes'
Wilfried Lentz
Praneet Soi (solo)

'Prix de Rome Beeldende Kunst 2017'
De Kunsthal
Melanie Bonajo, Katarina Zdjelar

'De collectie belicht door Charlotte Dumas'
Nederlands Fotomuseum

'Gaia in the Anthropocene'
garage
Milena Bonilla, Pauline Curnier Jardin, Thierry Oussou

'In a World We Can't See'
TENT
Arthur Kleinjan, Ine Lamers