Art Rotterdam 2019

Art Rotterdam
7 - 10 februari 2019
www.artrotterdam.com


Galeries

Tyna Adebowale - LangArt (Amsterdam)
Juliaan Andeweg - Martin van Zomeren (Amsterdam)
Daniëlle van Ark - tegenboschvanvreden (Amsterdam)
Salim Bayri - Galerie van Gelder (Amsterdam)
Otto Berchem – Ellen de Bruijne (Amsterdam)
Catherine Biocca - artlead.net (BE), PSM (Berlin, DE)
Pim Blokker - PLUS-ONE (Anwterpen, BE)
Persijn Broersen & Margit Lukács – Akinci (Amsterdam)
Pauline Curnier Jardin – Ellen de Bruijne (Amsterdam)
Dina Danish - Barbara Seiler (Zürich, CH)
Ade Darmawan - Lumen Travo (Amsterdam)
Koen Doodeman - dudokdegroot (Amsterdam)
Constant Dullaart - Upstream (Amsterdam)
Willehad Eilers - HE.RO (Amsterdam)
Alex Farrar - Dürst Britt & Mayhew (Den Haag)
Jasper Hagenaar - Althuis Hofland (Amsterdam)
Folkert de Jong - Fons Welters (Amsterdam)
Klaas Kloosterboer – Ellen de Bruijne (Amsterdam), Kristof de Clerq (Gent, BE)
Marijn van Kreij - andriesse eyck (Amsterdam), Barbara Seiler (Zürich)
Adam Leech - PLUS-ONE (Antwerpen, BE)
Cristina Lucas - tegenboschvanvreden (Amsterdam)
Inge Meijer - Akinci (Amsterdam)
Christine Moldrickx - Martin van Zomeren (Amsterdam)
Antoinette Nausikaä - Caroline O'Breen (Amsterdam)
Otobong Nkanga - Lumen Travo (Amsterdam)
Femmy Otten - Fons Welters (Amsterdam)
Thierry Oussou - Lumen Travo (Amsterdam)
Annaïk Lou Pitteloud - Barbara Seiler (Zürich, CH)
Thomas Raat - VIVID (Rotterdam)
Janis Rafa - Martin van Zomeren (Amsterdam)
Gino Saccone - Mieke van Schaijk (Den Bosch)
Fernando Sánchez Castillo - tegenboschvanvreden (Amsterdam)
Sarah van Sonsbeeck - Annet Gelink (Amsterdam)
Dieuwke Spaans - tegenboschvanvreden (Amsterdam)
Berend Strik - Fons Welters (Amsterdam)
Esther Tielemans - Ron Mandos (Amsterdam)
Wouter Venema - Rianne Groen (Rotterdam)
Helen Verhoeven - Stigter van Doesburg (Amsterdam)
Guido van der Werve - GRIMM (Amsterdam)
Sylvia Zijlmans en Hewald Jongenelis - andriesse eyck (Amsterdam)

Now/Forever

Klaas Kloosterboer - Ellen de Bruije (Amsterdam)
Paul Kooiker - tegenboschvanvreden (Amsterdam)
Esther Tielemans - Ron Mandos (Amsterdam)

Projections

Persijn Broersen & Margit Lukács - Akinci (Amsterdam
Driessens & Verstappen - Dam (Berlijn, DE)
Antoinette Nausikaä - Caroline O'Breen (Amsterdam)

Prospects & Concepts

Josefin Arnell

NN Group Art Award

Femmy Otten - Fons Welters (Amsterdam)

We Like Art

Gijs Assmann, Maura Biava, Hans Broek, Jasper Hagenaar, Arjan van Helmond, Katrin Korfmann, Antoinette Nausikaä, Jan van der Ploeg, Marjolein Rothman, Koen Vermeule

Nest op Art Rotterdam

Semâ Bekirovic

Video CS

Sebastián Diaz Morales - 'Insight'

---

Elsewhere in Rotterdam

Rein Jelle Terpstra, 'Robert F. Kennedy Funeral Train - The People's View', Nederlands Fotomuseum, 26 januari - 12 mei

Inez de Brauw, Gaëlle Choisne, Kirsten Geisler, David Haines, Folkert de Jong, Funda Gül Özcan, Florian & Michael Quistrebert, 'Trouble in Paradise', Kunsthal, 7 februari - 26 mei

Kate Cooper, 'C.o.C.A. Commission 2018: Kate Cooper', A Tale of a Tub, 7 februari – 7 april  

Guillaume Leblon, 'The house where you live forever', Garage, 1 februari - 14 april