X
Menu
Sluit
en
/
nl
Home
Nieuws
Residents, Advisors, Team
Alumni
Publieksprogramma
Open Studios
Residents & Alumni Activiteiten
Projecten & Samenwerkingen
Rijksakademie, Geschiedenis, Contact
Residency, Aanmelden
Werkplaatsen, Tech Fellows
Bibliotheek, Collectie
Join & Support
Open Archive
en
/
nl
Close
X
Alumni
←
→
Emre Hüner
TR, 1977
resident
2010 – 2011
Emre Hüner
Links
emrehuner.com
Residents & Alumni Activiteiten
Greece
GR
di
,
18
jul
,
2023
–
za
,
16
sep
,
2023
laatste week
eindigt volgende week
Rodeo, Piraeus
Emre Hüner
solo show
ICONOCLASTIC NUCLEAR PLASTIC
Greece
GR
za
,
12
feb
,
2022
–
za
,
26
mrt
,
2022
laatste week
eindigt volgende week
RODEO, Piraeus
Banu Cennetoğlu
Emre Hüner
Christodoulos Panayiotou
group show
anabasis*
Türkiye
TR
do
,
25
mrt
,
2021
–
zo
,
5
dec
,
2021
laatste week
eindigt volgende week
ARTER, Istanbul
Emre Hüner
solo show
[ELEKTROİZOLASYON]:
Unknown Parameter Extro-Record
Alumni
Bekijk het volledige alumni-archief.
2020
Ade Darmawan
ID
resident, advisor
1998 – 1999
2020 – 2022
2020
Yael Davids
advisor
2020 – 2024
2020
Tanja Engelberts
NL
resident
2019 – 2021
2020
Aldo Esparza Ramos
NL/MX
resident
2019 – 2021
2020
Ali Eyal
IQ
resident
2020
2020
Omer Fast
advisor, guest advisor
2020
2021 – Nu
2020
Jakup Ferri
RS/AL
resident, guest advisor
2007 – 2008
2020 – 2022
2020
Gijs Frieling
NL
resident, guest advisor
1994 – 1995
2020
2020
G
GB
resident
2019 – 2021
2020
Lotte van Geijn
NL
resident
2019 – 2021
2020
Robert Glas
NL
resident
2020 – 2022
2020
Erin Gleeson
advisor, guest advisor
2020
2021 – Nu
2020
Tijs Goldschmidt
NL
student, guest advisor
1979 – 1981
2020 – Nu
2020
Catalina González
CL
resident
2019 – 2021
2020
Lungiswa Gqunta
ZA
resident
2019 – 2021
2020
Sigurdur Gudmundsson
guest advisor
2020 – 2022
2020
Saemundur Thor Helgason
IS/NL
resident
2020 – 2022
2020
Hannah Dawn Henderson
GB
resident
2020 – 2022
2020
Takeshi Ikeda
JP
resident
2016
2020 – 2021
2020
Artor Jesus Inkerö
FI
resident
2019 – 2021
2020
Jaki Irvine
advisor
2020 – 2024
2020
Donghwan Kam
KR/NL
resident
2019 – 2021
2020
Arturo Kameya
PE/NL
resident
2019 – 2021
2020
Özgür Kar
TR/NL
resident
2019 – 2021
2020
Pennie Key
GR
resident
2020 – 2022
2020
Yazan Khalili
PS
guest resident
2020 – 2022
2020
Meiro Koizumi
JP
resident, advisor
2005 – 2006
2020 – 2024
2020
John Kørner
advisor, guest advisor
2020
2021 – Nu
2020
Wouter van der Laan
NL
resident
2020 – 2022
2020
Sungeun Lee
KR
resident
2020 – 2022
2020
Sheng-Wen Lo
TW/NL
resident
2019 – 2021
2020
Tessa Mars
HT
resident
2020 – 2022
2020
Silvia Martes
NL
resident
2019 – 2021
2020
Polina Medvedeva
NL/RU
resident
2020 – 2022
2020
Metahaven (Vinca Kruk & Daniel van der Velden)
advisor
2020 – 2024
2020
Aernout Mik
advisor
2020 – 2024
2020
Milena Bonilla, Ana María Gómez López
CO
resident
2020 – 2021
2020
Mihnea Mircan
advisor
2020 – 2024
2020
Sohrab Mohebbi
advisor
2020 – 2024
2020
Melvin Moti
advisor
2020 – 2024
2020
Sands Murray-Wassink / Gift Science Archive
guest resident
2019 – 2021
2020
Mike Nelson
advisor
2020 – 2024
2020
Gabi Ngcobo
advisor
2020 – 2024
2020
Ima-Abasi Okon
GB
resident
2019 – 2021
2020
Wendelien van Oldenborgh
advisor
2020 – 2024
2020
Ian Page
US
resident
2019 – 2021
2020
Claudia Pagès
ES
resident
2020 – 2021
2020
Molly Palmer
GB
resident
2019 – 2021
2020
Christodoulos Panayiotou
advisor
2020 – 2024
2020
Paul Perry
advisor
2020 – 2024
2020
Chae Eun Rhee
KR
ACC guest resident
2020
2020
Willem de Rooij
NL
resident, advisor
1997 – 1998
2020 – 2024
2020
Eoghan Ryan
IE
resident
2019 – 2021
2020
Hend Samir
EG
resident
2020 – 2022
2020
Ratu R. Saraswati
ID
resident
2020 – 2022
2020
Silke Schönfeld
DE
resident
2020 – 2022
2020
Tomasz Skibicki
PL/DE/NL
resident
2020 – 2022
2020
Mette Sterre
NL
resident
2019 – 2021
2020
Takanori Suzuki
JP
resident
2020 – 2022
2020
Kanitha Tith
KH
resident
2019 – 2021